HoparlörJBL

JBL Charge 3 İncelemesi

JBL Charge 3  Bluetooth hoparlör, 6000mAh’lik bir batarya ile piyasaya sunuldu; bu batarya, hoparlörün  20 saat boyunca çalışmasına olanak sağlamasıyla kalmıyor;  akıllı telefon veya tableti şarj edebilmek için de kullanılabiliyor.

Gerekli USB kablosunuz olduğu sürece, cihazınızı charge 3  hoparlörünün arkasındaki USB soketine bağlayabilir ve cihazınızı şarj edebilirsiniz .

 

Genel Yapı

Charge 3, taşınabilirliği düşünülerek tasarlanmıştır. Küçük JBL Flip’ten daha büyük , ancak JBL Xtreme kadar büyük değildir .

Bu Charge 3’ü bir sırt çantasına atmak ve seyahatlerinize devam etmek için ideal bir boyut yapısı sağlar. Üstelik sağlam tasarımına sahiptir. Sert göründüğü kadar elinizde tuttuğunuzda da  sağlam bir his verir. Kesinlikle, aktif hafta sonu için kampcılık veya plaj tatili ‘ne  tam anlamıyla yetebilecek bir hoparlördür.

 

JBL, özel bir koruyucu kumaşta sarılıdır ve UE Boom 2 gibi rakiplerinkinden çok farklı olmayan çeşitli renkleride mevcuttur .

Bu malzeme, Şarj 3’ün tasarımının geri kalanı ile birleştiğinde ise , IPX7 sertifikalı bir hoparlör olur; bu sayede 30 metre su altında ki derinliklerde bile kullanılabilmektedir.

Bir teknede seyir halinde iken denize düştüğünüzde veya cihazınızı düşürdüğünüzde sağlam kalabilmesi için yeterli bir özelliktir.

Özellikler

Hoparlör, pil ömrünü gösteren küçük LED ışıkları plastik bir bölüm üzerine yerleştirilmiştir. Led ışıklar ne kadar çok yanıyorsa, pil ömrü o kadar uzun demektir.

Charge 3’ün arka tarafına baktığınızda kauçuk bir panel görürsünüz. Tırnağınızı’la çekin ve altına gizlenmiş bazı girişleri göreceksiniz. Bunlar;  Telefonunuzdan daha istikrarlı bir kablolu bağlantı için 3,5 mm’lik bir soket, hem akıllı telefonlar ve buna benzer cihazlarınızı şarj için bir mikro USB soketi ve bir Tip C USB soketi vardır.

Giriş paneliyle işiniz bittiğinde yerine sıkıca oturduğundan emin olun, aksi takdirde cihazınıza su kaçağına olanak sağlarsınız.

Özellikleri bunlarla sınırlı değildir . Eller serbest arama için hoparlörün ses ve yankı önleyici teknolojisi ile çalışan yerleşik bir mikrofonu vardır.

Ayrıca, kurulumunuzu en üst düzeye çıkarmak için diğer uyumlu JBL hoparlörlerle eşleştirebilirsiniz. Android ve iOS için kullanılabilen JBL Connect uygulamasını kullanarak JBL Bağlantı düğmesine basıp hoparlörleri birbirine bağlayarak gerçekleştirilir.

Ses

JBL’in  dayanıklı yapısı göz önüne alındığında, Charge 3 sesinin kalitesiz olduğunu düşünmek oldukça şaşırtıcı olurdu değilmi?  Hoparlörün güçlü pasif radyatörleri sayesinde güçlü bir sese sahiptir.

Görünümünün güzelliğinden dikkatinizi sesine yönlendirirseniz, ses kalitesinin farkına kısa sürede varacağınıza inanıyoruz.

JBL Charge 3’ün üst düzey Bluetooth versiyonu sayesinde sesin kalitesinde bozulma yaşamazınız.

Charge 3, vokal duygusunu ve hızını doğru bir şekilde çalar. Yine, bas sesleri son derece güçlüdür. Ve son olarak tiz sesleri uzun süre rahatsız olmadan açık havaya uzun bir şekilde dinlemenizi ve müzikten keyf almanızı sağlar.

Karar

Güçlü ve sağlam kasası, ses kalitesi ve fiyat performansı size oldukça fayda sağlayacağına inancımız tam olmuştur.

Macera aramaya gerek olmadan macerayı ayağınıza kadar getirecektir.

www.multimedyam.com

 

Daha fala göster